Angļu valodas kursi


2015. gada 18. martā
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība "Public Transport". Lekcijā iemācīsieties runāt par sabiedrisko transportu, tā priekšrocībām un trūkumiem, par nepieciešamību vadīt vai nevadīt automašīnu. Gramatikas daļa iepazīstina ar artikula a un an lietošanu ar īpašības vārdiem un artikulu the.


2015. gada 16. martā
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība 'Media'. Šajā nodarbībā iemācīsieties pastāstīt par vienu no brīvā laika pavadīšanas veidiem – televizora skatīšanos. Lai gan Kimberly ir žurnāliste, viņai ir diezgan negatīvs viedoklis par televizora skatīšanos. Viņa uzskata, ka tā ir laika izšķiešana, jo visa nepieciešamā informācija ir pieejama internetā. Viņas draugam Franco ir cits viedoklis. Gramatikas nodaļa iepazīstina ar artikulu 'a' un 'an' pielietojumu valodā.


2015. gada 12. martā
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība 'Shopping'. Šajā nodarbībā iemācīsieties pastāstīt par brīvo laiku un kādu no tā pavadīšanas veidiem – iepirkšanos. Kimberly nepatīk staigāt pa veikaliem. Pēc viņas domām, tā ir laika tērēšana. Iepirkšanās atlaižu laikā – pilnīga naudas izšķiešana. Savukārt Kimberly draugam Franco patīk iepirkties. Kimberly piekrīt viņam sastādīt kompāniju, taču par to viņam Kimberly būs jāaizved uz operu. Šķiet, ka Franco šis mūzikas žanrs nesajūsmina. Gramatikas nodaļa māca izveidot 'Cik?' jautājumus vienkāršajā tagadnē un pagātnē.


2015. gada 03. martā
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība 'Cultural Differences and Similarities'. Šajā nodarbībā iemācīsieties pastāstīt par galda piederumiem un traukiem, par dažādām kultūrām piemītošiem ēšanas paradumiem. Kimberly cenšas pastāstīt, ka visā pasaulē cilvēki izmanto tos pašus galda un virtuves piederumus. Galvenā kultūru atšķirība – katrai no tām ir savi īpašie, autentiskie ēdieni. Viņa stāsta par savu viesošanos brāļa sievas restorānā. Stātas par ēdienu, kuru ēda, dalās apkalpošanas iespaidos. Gramatikas nodaļa māca veidot speciālos vai „Wh-” jautājumus pagātnē.


2015. gada 25. februārī
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība 'Eating Habits'. Šajā nodarbībā iemācīsieties pastāstīt par uzturu, veselīgu dzīves veidu un ēšanas paradumiem. Kimberly stāsta arī par sava drauga Franco ēšanas paradumiem. Kimberly nav veģetāriete, tomēr viņa cenšas ēst veselīgi. Laika trūkuma dēļ, viņa neatsakās no ātro ēstuvju ēdieniem, tomēr nedēļas nogalēs cenšas gatavot veselīgu, pilnvērtīgu ēdienu. Gramatikas nodaļa māca veidot speciālos vai „Wh-” jautājumus tagadnē.


2015. gada 20. februārī
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība 'At the Airport'. Šajā nodarbībā iemācīsieties pastāstīt par ceļojumiem ar lidmašīnu un par lidostu noteikumiem. Kimberly stāsta par lidojumu uz Skotiju, par to, kā viņas kolēģiem nepatīk lidot, par sagatavošanos ceļojumam ar lidmašīnu. Viņa sniedz padomus, ko vajadzētu zināt par ceļojumiem ar lidmašīnu. Gramatikas nodaļa iepazīstina ar tabuliņu, kurā parādīta atšķirība starp vienkāršo tagadni un pagātni, tiek atdalītas visu darbības vārdu apstiprinājuma, nolieguma, kā arī jautājuma formas.


2015. gada 18. februārī
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība 'Business Trips'. Šajā nodarbībā iemācīsieties pastāstīt par saviem komandējumiem, kā arī rutīnu, tiem gatavojoties. Kimberly stāsta par komandējumu uz Skotiju. Viņa un kolēģi lido uz šefpavāru konferenci, kuras laikā satiksies ar slaveno Jamie Oliver. Kimberly viņu intervēs, bet viņu sarunu filmēs Kimberly kolēģi. Gramatikas nodaļa māca precīzi pateikt laiku – Cik tagad ir pulkstenis?


2015. gada 14. februārī
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība 'Colleagues at Work'. Šajā nodarbībā iemācīsieties pastāstīt par saviem kolēģiem, kā arī viņu hobijiem. Kimberly stāsta par saviem kolēģiem Džonu, Šonu un Džordžu. Viņa stāsta par to, kad sāk un beidz darba dienu, ko dara tās laikā, īsi pastāsta par savu kolēģu personīgajām īpašībām. Gramatikas nodaļa iepazīstina ar vienkāršās pagātnes laiku, kā arī visu darbības vārdu, izņemot „būt”, pareizu pielietojumu valodā.


2015. gada 11. februārī
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība 'Work'. Šajā nodarbībā iemācīsieties pastāstīt par savu darbu un profesiju. Kimberly stāsta par savu darbu BBC televīzijā. Viņa iepazīstina ar saviem galvenajiem pienākumiem darbā. Tā kā viņa studijas universitātē apvieno ar darbu BBC, Kimberly īsumā pastāsta arī par Londonas Universitāti, kurā viņa mācās. Gramatikas nodaļa iepazīstina ar vienkāršās pagātnes laiku, kā arī darbības vārda „būt“ locīšanu un pareizu pielietojumu valodā.


2015. gada 06. februārī
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība 'My family'. Šajā nodarbībā iemācīsieties, kā pastāstīt par savu ģimeni, radiem un tuviniekiem. Kimberly stāda priekšā savu ģimeni, stāsta par vecākiem, brāļiem, māsu, kā arī viņu ģimenes locekļiem, iepazīstina ar viņu profesijām un dzīves veidu.
Gramatikas nodaļa iepazīstina ar vienkāršo tagadni. Aprakstīti visu darbības vārdu, izņemot „būt”, pareizs pielietojums valodā.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6


Komentāri
 • Liene.batna pirms 1 g. nodarbībā That's Me! uzrakstīja:
  Ļoti labas nodarbības, ir vērts mācīties. See you soon ;)
 • Kikis1999 pirms 2 g. nodarbībā That's Me! uzrakstīja:
  Good enough!
 • Ainarsg pirms 2 g. nodarbībā That's Me! uzrakstīja:
  ļoti labi :)
 • Daniela1109 pirms 2 g. nodarbībā That's Me! uzrakstīja:
  Ļoti labs!
 • Ilona G pirms 2 g. nodarbībā That's Me! uzrakstīja:
  Man patika, interesanti. Ir gan gramatika gan klausīšanās uzdevumi.
 • Juraps65 pirms 3 g. nodarbībā My family uzrakstīja:
  Nah viegli. Kaut otro reizi mācos un risinu.
 • Lesiite pirms 4 g. nodarbībā That's Me! uzrakstīja:
  Interesantas nodarbības, apsveru iespēju turpināt mācīties jau par maksu :) Man patika pieeja!
 • Juraps65 pirms 4 g. nodarbībā My family uzrakstīja:
  Pagaidām ar nelielām priekšzināšanām ir diezgan labi. Laiks rādīs.
 • Ausma.Cebere pirms 4 g. nodarbībā Colleagues at Work uzrakstīja:
  Uzdevumi bija interesanti sagatavoti.
 • Ausma.Cebere pirms 4 g. nodarbībā That's Me! uzrakstīja:
  Jūsu komentārs