Angļu valodas kursi


2016. gada 25. februārī
Katra nodarbība sastāv no 6 daļām. Katru daļu veido aptuveni 25 dažādi vingrinājumi. "Iekļautie mācību stundu uzdevumi".


2015. gada 24. novembrī
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība 30."Holiday Plans and Expectations". Nodarbībā iemācīsimies runāt par atvaļinājuma plāniem un cerībām. Sēdēdami terasē Kimberly un Franco nospriež, ka viņi ir pelnījuši atvaļinājumu. Pārskatījuši pēdējās minūtes piedāvājumus un apspriedušies, ko var ticēt no atvaļinājuma, viņi nospriež doties uz Parīzi.


2015. gada 15. novembrī
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība 29."Tidy up!". Nodarbībā iemācīsieties runāt par mājsaimniecības darbiem. Iepazīsieties ar galvenajiem mājas soļa darbu nosaukumiem.


2015. gada 30. oktobrī
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība 28."Redecoration at Home". Nodarbībā turpināsim runāt par mājām un apkārtni. Iemācīsimies mēbeļu un dažu darbu, kurus izpildām mājās, nosaukumus.


2015. gada 28. oktobrī
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība 27."Where do you live?". Nodarbībā iemācīsimies runāt par mājām, kurās dzīvojam. Iemācīsieties istabu nosaukumus, iepazīsieties ar pamatterminiem un varēsiet pastāstīt par savām mājām, kas tajā iztrūkst, kas Jums patīk, un kādas mājas Jūs vēlētos.


2015. gada 26. oktobrī
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība 26."Weather". Nodarbībā iemācīsieties runāt par laiku. Iepazīsieties ar vajadzīgajiem pamatterminiem, kuri ir nepieciešami, lai raksturotu laiku. Šī tēma ir aktuāla visās valstīs. Tēma „Laiks“ ir noderīga sarunas uzturēšanai, kā arī tā ir ļoti aktuāla ikdienas dzīvē.


2015. gada 16. oktobrī
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība 25."Talking on the Phone pt. 2". Divdesmit piektajā nodarbībā turpināsiet mācīties sarunāties pa tālruni. Iemācīsieties piezvanīt ārstam un vienoties par pieņemšanu.


2015. gada 12. oktobrī
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība 24."Talking on the Phone". Divdesmit ceturtajā nodarbībā iemācīsieties vadīt sarunu pa tālruni. Iepazīsieties ar vajadzīgajiem pamatterminiem, lai pareizi sarunātos pa tālruni, saprastu, kas tiek sacīts.


2015. gada 07. oktobrī
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība 23."Home Sweet Home". Divdesmit trešajā nodarbībā iemācīsieties runāt par ģimenes svētkiem, par tiksanos ar radiem un tuviniekiem.


2015. gada 02. oktobrī
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība 22."Hotels and accomodation". Dvidesmit otrajā nodarbībā iemācīsieties runāt par viesnīcām, numuru rezervāciju. Iepazīsieties ar viesnīcās lietojamo pamatterminoloģiju. Kimberly un Betty lido uz Īriju gatavot reportāžu. Betty piesaka viesnīcu. Kim un Betty apmetās divvietīgā numurā, bet operators apmetās vienvietīgajā numurā.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6


Komentāri
 • Dzintra.bulindza pirms 1 mēn. nodarbībā That's Me! uzrakstīja:
  Paldies, jaukas nodarbības!
 • Liene.batna pirms 1 mēn. nodarbībā That's Me! uzrakstīja:
  Ļoti labas nodarbības, ir vērts mācīties. See you soon ;)
 • Daniela1109 pirms 2 mēn. nodarbībā That's Me! uzrakstīja:
  Ļoti labs!
 • Juraps65 pirms 3 mēn. nodarbībā My family uzrakstīja:
  Nah viegli. Kaut otro reizi mācos un risinu.
 • Liepttskola pirms 4 mēn. nodarbībā That's Me! uzrakstīja:
  Es biju iedomājusies, ka varēšu vārdiņus klausīties, piem. braucot ar velo, vai autobusā, kad 4 st jābrauc. Varbūt kāds var ieteikt šādu programmu?
 • Kikis1999 pirms 4 mēn. nodarbībā That's Me! uzrakstīja:
  Good enough!
 • Ilona G pirms 5 mēn. nodarbībā That's Me! uzrakstīja:
  Man patika, interesanti. Ir gan gramatika gan klausīšanās uzdevumi.
 • Juraps65 pirms 5 mēn. nodarbībā My family uzrakstīja:
  Pagaidām ar nelielām priekšzināšanām ir diezgan labi. Laiks rādīs.
 • Zvaigzne62 pirms 1 g. nodarbībā My family uzrakstīja:
  To vajag izdarīt!
 • Ainarsg pirms 2 g. nodarbībā That's Me! uzrakstīja:
  ļoti labi :)