Angļu valodas kursi


2015. gada 30. septembrī
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība 21."Building Relationships". Divdesmit pirmajā nodarbībā iemācīsieties runāt par citiem cilvēkiem, raksturot viņu rakstura īpatnības un īpašības. Kimberly stāsta par savu pirmo tikšanos ar jauno asistenti Betty. Betty neatstāja labu iespaidu Kim. Betty ir skaista, apķērīga un ambicioza, taču pavisam neelastīga. Lai gan viņai ir lieliska humora izjūta tomēr, ja nākotnē meiteņu raksturi nesakritīs, tad Kimberly būs spiesta meklēt jaunu asistenti.


2015. gada 11. augustā
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība "Annual Assesment". Lekcijā iemācīsieties runāt par panākumiem un darba rezultātiem, par karjeras iespējām, par to, kas jums patīk vai nepatīk darba rutīnā. Gramatikas daļa iepazīstina ar atšķirībām starp Present Perfect (Saliktā tagadne) un Past Simple (Vienkāršā pagātne) laiku.


2015. gada 01. augustā
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība "Money". Lekcijā iemācīsieties runāt par naudu, tās lietderību un nozīmi.Gramatikas daļa iepazīstina ar Salikto tagadni (Present Perfect), skaidro tās lietošanas īpatnības.


2015. gada 26. jūlijā
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība "Appearance". Lekcijā iemācīsieties runāt par cilvēkiem, to pievilcību vai pretīgumu. Gramatikas daļa aplūko ilgstošās pagātnes un vienkāršās pagātnes atšķirības, kā arī kontekstu, kurā šie laiki tiek lietoti.


2015. gada 04. jūlijā
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība "Head Hunting". Šajā lekcijā iemācīsieties runāt par panākumiem darbā un par to, kā jūsu talantus vērtē konkurenti. Gramatikas daļa aplūko ilgstošās pagātnes gadījumus un situācijas.


2015. gada 30. jūnijā
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība "Learning Languages". Šajā lekcijā iemācīsieties runāt par svešvalodu svarīgumu un veidus, kā efektīvi mācīties un sasniegt vēlamo rezultātu. Kimberly nolemj iemācīties franču valodu un palielināt savu zināšanu bagāžu. Gramatikas daļa aplūko vienkāršās tagadnes un ilgstošās tagadnes lietošanas aspektus, iepazīstina ar divu laiku atšķirībām.


2015. gada 28. maijā
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība "Going in for Sports". PIEDSPADSMITAJĀ nodarbībā iemācīsieties runāt par nelaimes gadījumiem un neparedzētām traumām sportojot. Gramatikas daļa iepazīstinās ar ilgstošo tagadni.


2015. gada 25. aprīlī
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība "Holidays and Celebrations". ČETRPADSMITAJĀ nodarbībā iemācīsieties runāt par Ziemassvētkiem, un šiem svētkiem raksturīgajām tradīcijām. Gramatikas daļa iepazīstinās ar īpašības vārdu salīdzinājamām pakāpēm, iepazīstinās ar galvenajiem noteikumiem un izņēmumiem.


2015. gada 05. aprīlī
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība "Different Countries". Lekcijā iemācīsieties runāt par kultūras atšķirībām, iepazīstināt ar valstīm un tikai tām raksturīgajām īpašībām. Gramatikas daļa iepazīstinās ar vārdu kārtību teikumā. Tas ir viens no gramatikas aspektiem mācoties angļu valodu un turpmāko pielietojumu praktikā.


2015. gada 21. martā
Pievienota jauna angļu valodas nodarbība "Call in Sick". Lekcijā iemācīsieties runāt par veselību un tās stāvokli, kaitēm. Gramatikas daļa iepazīstinās ar vienkāršo nākotni.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6


Komentāri
 • Liene.batna pirms 1 g. nodarbībā That's Me! uzrakstīja:
  Ļoti labas nodarbības, ir vērts mācīties. See you soon ;)
 • Kikis1999 pirms 2 g. nodarbībā That's Me! uzrakstīja:
  Good enough!
 • Ainarsg pirms 2 g. nodarbībā That's Me! uzrakstīja:
  ļoti labi :)
 • Daniela1109 pirms 2 g. nodarbībā That's Me! uzrakstīja:
  Ļoti labs!
 • Ilona G pirms 2 g. nodarbībā That's Me! uzrakstīja:
  Man patika, interesanti. Ir gan gramatika gan klausīšanās uzdevumi.
 • Juraps65 pirms 3 g. nodarbībā My family uzrakstīja:
  Nah viegli. Kaut otro reizi mācos un risinu.
 • Lesiite pirms 4 g. nodarbībā That's Me! uzrakstīja:
  Interesantas nodarbības, apsveru iespēju turpināt mācīties jau par maksu :) Man patika pieeja!
 • Juraps65 pirms 4 g. nodarbībā My family uzrakstīja:
  Pagaidām ar nelielām priekšzināšanām ir diezgan labi. Laiks rādīs.
 • Ausma.Cebere pirms 4 g. nodarbībā Colleagues at Work uzrakstīja:
  Uzdevumi bija interesanti sagatavoti.
 • Ausma.Cebere pirms 4 g. nodarbībā That's Me! uzrakstīja:
  Jūsu komentārs